FraMat napisał(a):

|
Nie licząc corocznych wplywów z Telefoniki do Wisły jako opłaty za reklamę, do ktorego to przelewu Cupiał wcale nie jest zobligowany? A robi to bez wahania. Ponoc okolo 5 mln złotych?
|
Podobno fizycznie kasa nie wplywa bo jest zwracana jako odsetki za pozyczke

Wiec reklame to Cupiał ma za darmo za tzw odsetki... Mowil kiedys ze robi tak zeby Wisle dlug nie rosnal
