Wyświetl pojedynczy post
madziar
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2729
Stary 08.10.2011, 22:15
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Nie licząc corocznych wplywów z Telefoniki do Wisły jako opłaty za reklamę, do ktorego to przelewu Cupiał wcale nie jest zobligowany? A robi to bez wahania. Ponoc okolo 5 mln złotych?
Podobno fizycznie kasa nie wplywa bo jest zwracana jako odsetki za pozyczke Wiec reklame to Cupiał ma za darmo za tzw odsetki... Mowil kiedys ze robi tak zeby Wisle dlug nie rosnal
Odpowiedz cytując