Dzideek napisał(a): 
|
Jeszcze nie byłem po bilety, więc proszę kogoś by wytłumaczył mi czemu nie można kupić biletów na sektor V? Wnioskuję to po tym, że nie ma podanych cen w necie (może jest jednak inaczej)
|
Kupuj : )
http://www.wisla.krakow.pl/pl/lozaVIP/
Dla wygodniejszych
http://www.wisla.krakow.pl/pl/skybox/
Ostatnio edytowane przez CH. : 08.10.2011 o godz. 22:01.
|