Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7028
Stary 08.10.2011, 21:59
Dzideek napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze nie byłem po bilety, więc proszę kogoś by wytłumaczył mi czemu nie można kupić biletów na sektor V? Wnioskuję to po tym, że nie ma podanych cen w necie (może jest jednak inaczej)
Kupuj : )
http://www.wisla.krakow.pl/pl/lozaVIP/
Dla wygodniejszych
http://www.wisla.krakow.pl/pl/skybox/
Ostatnio edytowane przez CH. : 08.10.2011 o godz. 22:01.
Odpowiedz cytując