Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6117
Stary 08.10.2011, 21:51
pawelo84 napisał(a):Wyświetl post
Poprawa gry Wisły to nie jest kwestia zwolnienia Maaskanta, tylko kupna 2 klasowych środkowych pomocników do składu. Z zawodnikami typu Sobol, Wilk czy Nunez w środku nie da się zdominować meczu. Wisła ma dobrych skrzydłowych, ciekawy atak, tylko niestety w większości meczów przegrywa walkę o środek pola.
Wręcz przeciwnie. Wisła ma całkiem przyzwoity środek pola, Sobolewski i w przyszłości Wilk to zawodnicy potrafiący zdominować środek pola. Nie ma natomiast SKRZYDŁOWYCH. Kirm , Małecki i Iliev to zawodnicy bardzo przeciętni w skali Europejskiej. O ile na ligę to starcza, to na Europę to zdecydowanie za mało. Żaden z nich nie ma dokładnego podania, a z czego mają się brać bramki jak piłka mija napastnika o 5 metrów?
Odpowiedz cytując