Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Dzideek
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: L-Z
Offline
#
7025
08.10.2011, 21:38
Jeszcze nie byłem po bilety, więc proszę kogoś by wytłumaczył mi czemu nie można kupić biletów na sektor V? Wnioskuję to po tym, że nie ma podanych cen w necie (może jest jednak inaczej)
Dzideek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dzideek
Znajdź inne posty napisane przez Dzideek