Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1047
Stary 08.10.2011, 20:55
Kończy mi się umowa w T-mobile i będę ją przedłużał. Szukam jakiegoś telefonu i mam do was pytanie. Do tej pory mam Nokie 6303 classic i jestem bardzo zadowolony, ale telefon ma już 2 lata, jest strasznei porysowany. Bateria jest super bo trzyma w zasadzie min. 3-4dni. I szukam czegoś podobnego, tylko z Wifi. Niechce żadnej klapki, ani nic takiego.

Aparat tak min 3,2mpix, do tego mocna bateria i Wifi. Znacie coś takiego? No i oczywiście cena jak najmniejsza.
Odpowiedz cytując