emjot napisał(a):

to że Smuda miał jakieś tam wyniki
nie znaczy że teraz je ma
popatrz na to co robi i robił z tzw. Reprezentacją PZPN
|
A pomyślałeś cieciu że Repra trochę się różni od trenerki klubowej w naszej zapaćkanej lidze?
Smuda teraz nie spina na wyniki, a nasza reprezentacja i tak gra bardzo dobrze w porównaniu z ostatnimy laty.
Aha, co do rankingu FIFA - granie meczy kwalifikacyjnych (które my mamy z głowy i nie rozgrywamy) podnosi drużynę w tabeli o więcej pkt niż towarzyskie

Tak na marginesie
