Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6109
Stary 08.10.2011, 19:34
Z tym środkiem pola, to chodzi o to żeby chociaż w ekstraklasie te mecze dominować. Przy Wilku i Sobolu nie ma takiej możliwości, bo oni są słabi technicznie i mało kreatywni. Przez to że APOEL grał świetnie piłką, to my praktycznie nie istnieliśmy. Podobnie z Twente.
Odpowiedz cytując