|
Z tym środkiem pola, to chodzi o to żeby chociaż w ekstraklasie te mecze dominować. Przy Wilku i Sobolu nie ma takiej możliwości, bo oni są słabi technicznie i mało kreatywni. Przez to że APOEL grał świetnie piłką, to my praktycznie nie istnieliśmy. Podobnie z Twente.
|