Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6106
Stary 08.10.2011, 19:00
tsw biała gwiazda napisał(a):Wyświetl post
Jakby zwolniono Maaskanta to w jego miejsce widziałbym Larssona kontrakt kończy mu się w grudniu, na pewno ma pojęcie o futbolu, popatrzcie w jakich klubach grał. To mógłby być drugi Petrescu u nas i o wiele tańszy oraz przyciągnąłby swoim nazwiskiem więcej kibiców na stadion, a być może nowych sponsorów.
Owszem pojęcie o futbolu zapewne ma. Ale no właśnie zawsze jest jakieś ''ale'' to że grał w takich klubach jak Celtic, MU, Barcelona nie będzie oznaczało, że jest/ będzie dobrym trenerem.

Tak można by gdybać, podając przykłady na 'tak' i na 'nie' stawiając na przeciwnych szalkach Petescu a na drugiej powiedzmy Maradonę ( który wg mnie nie jest dobrym trenerem).

Owszem trener swoim nazwiskiem powinien przyciągnąć na stadion kibiców, ale bardziej zależy mi na tym aby drużyna przez niego prowadzona pokazywała styl, waleczność i coś na tym boisku prezentowała - to moim zdaniem bardziej przyciągnęło by na trybuny tych mniej powiedzmy zdecydowanych.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując