tsw biała gwiazda napisał(a):

|
Jakby zwolniono Maaskanta to w jego miejsce widziałbym Larssona kontrakt kończy mu się w grudniu, na pewno ma pojęcie o futbolu, popatrzcie w jakich klubach grał. To mógłby być drugi Petrescu u nas i o wiele tańszy oraz przyciągnąłby swoim nazwiskiem więcej kibiców na stadion, a być może nowych sponsorów.
|
Owszem pojęcie o futbolu zapewne ma. Ale no właśnie zawsze jest jakieś ''ale'' to że grał w takich klubach jak Celtic, MU, Barcelona nie będzie oznaczało, że jest/ będzie dobrym trenerem.
Tak można by gdybać, podając przykłady na 'tak' i na 'nie' stawiając na przeciwnych szalkach Petescu a na drugiej powiedzmy Maradonę ( który wg mnie nie jest dobrym trenerem).
Owszem trener swoim nazwiskiem powinien przyciągnąć na stadion kibiców, ale bardziej zależy mi na tym aby drużyna przez niego prowadzona pokazywała styl, waleczność i coś na tym boisku prezentowała - to moim zdaniem bardziej przyciągnęło by na trybuny tych mniej powiedzmy zdecydowanych.