Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14965
Stary 08.10.2011, 18:48
szprotson napisał(a):Wyświetl post

E: mamy tendencje do wywyższania piłkarzy,naprawde robimy z nich Bóg wie kogo a potem płacz ze jednak tym Bogiem nie jest.

Niestety to prawda i to nie chodzi tylko o ten sezon czy rundę , sprowadzamy kogoś kto wymiata na ''youtube'' u nas jeszcze nie kopnął piłki a już awansował ze zwykłego kopacza na Boga.

W 100% się z Tobą zgadzam, sami sobie pompujemy baloniki, zbawców Wisły a czasem wychodzi taki klops jak Jaliens czy Lamey.

Wracając do dzisiejszego spotkania to:

Cieszy mnie, że w tym meczu przypomniał o sobie Rafał Boguski. Wiem, że to sparing, mecz bardziej piknikowy niż prawdziwy ale jednak Rafał pokazał, że nie zapomniał jak się w piłkę gra a to spotkanie na pewno doda mu pewności siebie, w końcu wpisał się na listę strzelców 3 razy.
Chciałbym żebyśmy mieli jeszcze z Bogusia pożytek w tej rundzie.

Powodzenia Rafał!
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując