szprotson napisał(a):

E: mamy tendencje do wywyższania piłkarzy,naprawde robimy z nich Bóg wie kogo a potem płacz ze jednak tym Bogiem nie jest.
|
Niestety to prawda i to nie chodzi tylko o ten sezon czy rundę , sprowadzamy kogoś kto wymiata na ''youtube'' u nas jeszcze nie kopnął piłki a już awansował ze zwykłego kopacza na Boga.
W 100% się z Tobą zgadzam, sami sobie pompujemy baloniki, zbawców Wisły a czasem wychodzi taki klops jak Jaliens czy Lamey.
Wracając do dzisiejszego spotkania to:
Cieszy mnie, że w tym meczu przypomniał o sobie Rafał Boguski. Wiem, że to sparing, mecz bardziej piknikowy niż prawdziwy ale jednak Rafał pokazał, że nie zapomniał jak się w piłkę gra a to spotkanie na pewno doda mu pewności siebie, w końcu wpisał się na listę strzelców 3 razy.
Chciałbym żebyśmy mieli jeszcze z Bogusia pożytek w tej rundzie.
Powodzenia Rafał!