|
Jakby zwolniono Maaskanta to w jego miejsce widziałbym Larssona kontrakt kończy mu się w grudniu, na pewno ma pojęcie o futbolu, popatrzcie w jakich klubach grał. To mógłby być drugi Petrescu u nas i o wiele tańszy oraz przyciągnąłby swoim nazwiskiem więcej kibiców na stadion, a być może nowych sponsorów.
|