Wyświetl pojedynczy post
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14963
Stary 08.10.2011, 18:18
Nie no błaagam... Mamy sparing z Dalinem a Roberto wystawia na bramke kogo? Jovanića... facet już miał swoje szanse no ludzie, marnujemy obiecującego bramkarza no. Przecież to jakiś sabotaż jest...

Odpowiedz cytując