carpenter napisał(a):

|
Trochę szacunku szmato dla trenera z którym Wisła zdobyła mistrzostwo Polski.
|
I co z tego? Jedno Mistrzostwo zdobył i mamy go czcic i uwielbiac? Był trenerem Henio Kasperczak, przyszedl raz jeszcze i juz nie było tak kolorowo. Nie wchodzi sie 2 razy do tej samej rzeki - ja tez go nie chce w Wisle.