Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6101
Stary 08.10.2011, 17:07
carpenter napisał(a):Wyświetl post
Trochę szacunku szmato dla trenera z którym Wisła zdobyła mistrzostwo Polski.
I co z tego? Jedno Mistrzostwo zdobył i mamy go czcic i uwielbiac? Był trenerem Henio Kasperczak, przyszedl raz jeszcze i juz nie było tak kolorowo. Nie wchodzi sie 2 razy do tej samej rzeki - ja tez go nie chce w Wisle.
Odpowiedz cytując