|
Smuda z jednej strony preferuje ofensywny styl gry z drugiej strony w Wielkopolsce przez 2 albo i 3 lata mistrzostwa nie zdobył a miał ekipe bardzo dobrą.Mieliśmy już powrót Heńka Kasperczaka jak się skończyło każdy pamięta.
Jak dla mnie idealnym kandydatem byłby młody zagraniczny trener z piłkarskim nazwiskiem( ktoś w stylu Petrescu gdy do nas przychodził).Trener chcący osiągnąć sukces a swoim nazwiskiem mógłby przyciągać kibiców na trybuny 2w1 sportowo i marketingowo.
|