Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14962
Stary 08.10.2011, 14:29
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
W Pareice najbardziej lubie jego pilkarska złosc - jak ustawia, jak krzyczy na kolegow z zespołu. Taki bramkarz z jajami jest Nam własnie potrzebny
no to więc pochwal sie wiedzą, i powiedz Nam co to krzyczy do swoich kolegów Sergiej.
Czy krzyczy "MOJA, WYJAZD" czy moze "CO WY ROBICIE" czy moze "DLACZEGO" czy moze "KTORA GODZINA"

tego ze krzycze nie zaprzeczymy,ale czy kiedykolwiek slyszales dokładnie co chłop mówi czy tylko sie domyślasz?

bramkarz z jajami potrzebny, owszem ... ale bardziej potrzebny z umiejętnościami.

E: mamy tendencje do wywyższania piłkarzy,naprawde robimy z nich Bóg wie kogo a potem płacz ze jednak tym Bogiem nie jest.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 08.10.2011 o godz. 14:39.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując