mitmichael napisał(a):

|
W Pareice najbardziej lubie jego pilkarska złosc - jak ustawia, jak krzyczy na kolegow z zespołu. Taki bramkarz z jajami jest Nam własnie potrzebny
|
no to więc pochwal sie wiedzą, i powiedz Nam co to krzyczy do swoich kolegów Sergiej.
Czy krzyczy "MOJA, WYJAZD" czy moze "CO WY ROBICIE" czy moze "DLACZEGO" czy moze "KTORA GODZINA"
tego ze krzycze nie zaprzeczymy,ale czy kiedykolwiek slyszales dokładnie co chłop mówi czy tylko sie domyślasz?
bramkarz z jajami potrzebny, owszem ... ale bardziej potrzebny z umiejętnościami.
E: mamy tendencje do wywyższania piłkarzy,naprawde robimy z nich Bóg wie kogo a potem płacz ze jednak tym Bogiem nie jest.