Temat
:
Robert Maaskant byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
simo23
Member
Od: 02.2009
Offline
#
6096
08.10.2011, 14:18
Myślę że słabe wyniki nie leżą po stronie Roberta, ale po obronońcach, ofensywe mamy dobrą, ale w zimie musimy wydać troche grosza i zakupić paru klasowych obrońców
simo23
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do simo23
Znajdź inne posty napisane przez simo23