Aldek napisał(a):

Dawać Filipa na mecze pucharu polski i tak nam tam nie idzie ostatnimi laty więc dramatu nie będzie gdyby coś zawalił.
Rafał ładuje bramki po kontuzji aż miło niech powalczy o meczową 18stke.
|
Byłoby wspaniale gdyby był w dobrej formie.
Gracz mogący grać cofniętego napastnika i na obu skrzydłach.