Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14960
Stary 08.10.2011, 14:15
Aldek napisał(a):Wyświetl post
Dawać Filipa na mecze pucharu polski i tak nam tam nie idzie ostatnimi laty więc dramatu nie będzie gdyby coś zawalił.
Rafał ładuje bramki po kontuzji aż miło niech powalczy o meczową 18stke.
Byłoby wspaniale gdyby był w dobrej formie.
Gracz mogący grać cofniętego napastnika i na obu skrzydłach.
Odpowiedz cytując