Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14959
Stary 08.10.2011, 14:15
Aldek napisał(a):Wyświetl post
Na szczęście Pareice daleko jeszcze do błędów Pawełka
Ale też nie broni jak Mariusz Pawełek z końcówki w Wiśle, gdzie wybronił dwie sytuacje sam na sam w meczu z CRACOVIĄ i został bohaterem meczu
http://www.youtube.com/watch?v=2qON96R2qzY

Mariusz potrafił bronić w nieprawdopodobnych sytuacjach, Siergiej broni(ł?) pewniej , aczkolwiek sam nie wygrywa nam meczów.


Taki żywot bramkarza, puścisz 3 szmaty to ludzie będą wypominać ci je do końca życia, zapominając, że w między czasie uratowałeś zespół przed porażką w kilkunastu innych spotkaniach...
Odpowiedz cytując