Wyświetl pojedynczy post
Aldek
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14958
Stary 08.10.2011, 14:03
Dawać Filipa na mecze pucharu polski i tak nam tam nie idzie ostatnimi laty więc dramatu nie będzie gdyby coś zawalił.
Rafał ładuje bramki po kontuzji aż miło niech powalczy o meczową 18stke.
Odpowiedz cytując