Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Aldek
Member
Od: 07.2011
Offline
#
14958
08.10.2011, 14:03
Dawać Filipa na mecze pucharu polski i tak nam tam nie idzie ostatnimi laty więc dramatu nie będzie gdyby coś zawalił.
Rafał ładuje bramki po kontuzji aż miło niech powalczy o meczową 18stke.
Aldek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Aldek
Znajdź inne posty napisane przez Aldek