willow napisał(a):

Tak na prawdę cała drużyna ma zjazd formy po Apoelu i ja bym osobiście Pareiki w tym względzie nie wyróżniał.
Coś im wszystkim siedzi w głowach i według mnie to nic innego jak utracony sen o LM...
|
Może trener przygotował szczyt na sierpień i teraz już będzie cieniowanie do grudnia (oby nie)?
Piszecie żeby wstawiać Kurto w meczach typu BB bo są słabi. W naszej obecnej formie to każdy mecz potencjalnie jest ciężki (może poza Limanovią) - PBB, KSC, ŁKS - na dziś nie widzę tu naszych wygranych 3,4-0.
Z jednej strony pora żęby FK zaczął w miarę regularnie grać na jakimś poziomie, z drugiej - to spore ryzyko - rozumiem Maaskanta. Ech - najlepiej byłoby Go pożyczyć na rok do drużyn z 2 połowy tabeli żeby grał w 11, ale niezbyt widzę taką drużynę.