JOSE 841 napisał(a):

|
Robi się ciekawie najpierw powrót wypożyczenie Błaszczykowskiego ,teraz powrót Smudy tylko czekać aż ktoś w mediach lub w prasie zarzuci temat powrotu Brożków albo temat powrotu Petrescu do Wisły.Może niedługo będzie temat powrotu Miecarskiego jako następcy Basałaja.
|
niedługo napiszemy o transferze Rivaldo.
A Ty zapewne to łykniesz jak młody pelikan