Temat
:
Tuskobus w Krakowie-bądz czujny
Wyświetl pojedynczy post
HanysKce
Senior Member
Od: 02.2009
Offline
#
80
08.10.2011, 11:38
Donald_Tusk
napisał(a):
Zapłaszam wszystkich do mojego nowego Tóskobusa :
http://wybory.onet.pl/parlamentarne-...ktualnosc.html
http://www.youtube.com/watch?v=FiDNNTaj8jQ
żenujący dowcip sponsorowany przez posła pewnej opcji.
fochy to Ty sobie u siebie strzelaj !
HanysKce
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do HanysKce
Znajdź inne posty napisane przez HanysKce