Wyświetl pojedynczy post
HanysKce
Senior Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 08.10.2011, 11:38
Donald_Tusk napisał(a):Wyświetl post
Zapłaszam wszystkich do mojego nowego Tóskobusa :





http://wybory.onet.pl/parlamentarne-...ktualnosc.html

http://www.youtube.com/watch?v=FiDNNTaj8jQ
żenujący dowcip sponsorowany przez posła pewnej opcji.
fochy to Ty sobie u siebie strzelaj !
Odpowiedz cytując