Wyświetl pojedynczy post
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14956
Stary 08.10.2011, 11:26
Ja uważam że temat Jaliensa na tym forum nie powinien być poruszany bo jak czytam jego nazwisko to mnie kur....ca bierze
No tak zapomniałem o atmosferze ale niestety samą sympatycznością piłki nie zatrzyma (eh, ten 1 mecz z Litexem... )
Sergei no niestety, bardzo go lubię i podziwiam, ale niestety ja powoli zacząłbym stawiać na Filipa.

Odpowiedz cytując