Ja uważam że temat Jaliensa na tym forum nie powinien być poruszany bo jak czytam jego nazwisko to mnie kur....ca bierze

No tak zapomniałem o atmosferze ale niestety samą sympatycznością piłki nie zatrzyma (eh, ten 1 mecz z Litexem...

)
Sergei no niestety, bardzo go lubię i podziwiam, ale niestety ja powoli zacząłbym stawiać na Filipa.