Wyświetl pojedynczy post
Chrisman
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#177
Stary 08.10.2011, 10:49
simone napisał(a):Wyświetl post
I pomyśleć, że kilka godzin temu oglądałem Rambo II, nie mając świadomości, że go już nie ma...

http://film.onet.pl/wiadomosci/zmarl...wiadomosc.html
juz myslalem ze Stalone
Odpowiedz cytując