|
Tak na prawdę cała drużyna ma zjazd formy po Apoelu i ja bym osobiście Pareiki w tym względzie nie wyróżniał.
Coś im wszystkim siedzi w głowach i według mnie to nic innego jak utracony sen o LM...
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński
"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
|