|
Na szczęście Pareice daleko jeszcze do błędów Pawełka,co do powodów słabszej dyspozycji to ja nie upatrywałbym tylko zmiany trenera bramkarzy,wystarczy zwrócić uwage,że w tym sezonie znaczną obnniżke formy ma również nasza obrona w tym Chavez i Jaliens którzy tyle błędów w trakcie tej rundy nie zrobili chyba przez cały pobyt w Wiśle,Chaveza można porównać z Pareiką z obniżką formy.
|