|
ja widzialem
piłka wzdłuż bramki, Sergiej stojąc na linii rzuca sie i wybiją piłke na 3 metr wprost pod nogi obrońcy.Spodziewałem sie że złapie.
chociaz ja tam Primela nie obwianim. Sergiej wiek ma, i stety niestety kalkuluje. Na Primela bym nie zwalał, bo to nie on łapie piłke,decyduje się o wyjściu do niej czy też nie.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|