Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14951
Stary 08.10.2011, 10:19
ja widzialem

piłka wzdłuż bramki, Sergiej stojąc na linii rzuca sie i wybiją piłke na 3 metr wprost pod nogi obrońcy.Spodziewałem sie że złapie.

chociaz ja tam Primela nie obwianim. Sergiej wiek ma, i stety niestety kalkuluje. Na Primela bym nie zwalał, bo to nie on łapie piłke,decyduje się o wyjściu do niej czy też nie.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując