|
miałem właśnie to pisać, ale widzę, że koledzy wyżej już zauważyli problem - nowy trener bramkarzy PRIMEL
odkąd ten człowiek pojawił się w naszych szeregach to forma Pareiki leci łeb na szyję ..
jak do nas przyszedł to w 1 sezonie popełnił może 1 błąd ? aż byłem w szoku, że tak pewny bramkarz do nas zawitał.. teraz w każdym meczu popełnia błędy, czasem na wagę bramki ..
|