Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Aldek
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7016
Stary 08.10.2011, 09:42
gris napisał(a):Wyświetl post
Jednak ceny biletów bez zmian, no szkoda szkoda.

Jeżeli nie stać Cię na lepszy sektor to idziesz na G a tam masz za 25 zł lub nawet za 19 ulgowy a to są bardzo dobre ceny jak na mecz mistrza Polski, bo chyba nie masz na myśli,że 25 i 19 zł to duże kwoty...
Odpowiedz cytując