gris napisał(a):

|
Jednak ceny biletów bez zmian, no szkoda szkoda.
|
Jeżeli nie stać Cię na lepszy sektor to idziesz na G a tam masz za 25 zł lub nawet za 19 ulgowy a to są bardzo dobre ceny jak na mecz mistrza Polski, bo chyba nie masz na myśli,że 25 i 19 zł to duże kwoty...