Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19900
Stary 08.10.2011, 09:37
rafkur napisał(a):Wyświetl post
To już po bandzie - w normalnych warunkach zawsze będą bogatsi i biedniejsi. Mecz to nie jest dobro podstawowe.

Ten temat miał sens na początku sezonu i miewa przed meczami pucharowymi. Na ligę nikt nie zmieni cen w środku sezonu. Proste do zrozumienia to chyba jest ale widać nie dla większości.
http://m.onet.pl/sport/4859314,1,detal.html

pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Reagując na twoje posty mogę albo się śmiać, albo irytować, więc wybieram pierwszą opcję.

Widzę, że zdajesz sobie sprawę, że obsługa kibica na Wiśle pozostawia wiele do życzenia, ale jednocześnie jesteś z tego faktu zadowolony i nawet ten stan rzeczy usprawiedliwiasz.
Zgadza się, że podajesz argumenty, ale w moich oczach są to argumenty kompletnie z czapy, jak choćby ten, że klubowi nie zależy na frekwencji, bo nie ma całego stadionu. Absurd. No jak mam się z tego nie śmiać? Teraz widzę, że już się z tego wycofujesz, ale jaka jest różnica, kiedy system wywali się, kiedy na stadion będzie szło 15000 ludzi, a 30000? Dla mnie zasadnicza. Będzie po prostu mniejszy wstyd i mniejszej liczbie osób sprawi to problemy. Natomiast działacze Wisły chcą mieć wszystko spektakularne, więc i klapę przy sprzedaży biletów będą mieli spektakularną. Inna sprawa, że nie znam się na tych systemach, ale tak na chłopski rozum, przecież mogą go uruchomić i po prostu zablokować możliwość sprzedaży biletów na nie oddaną trybunę, czyż nie? Dlaczego więc, ten system miałby być niekompletny?
No i jakim argumentem jest podawanie frekwencji (niskiej) i tym sposobem próbowanie usprawiedliwiać ślamazarność Wisły? No kompletnie tego nie rozumiem. To raczej byłby argument dla tych, którzy chcieliby szybszego wprowadzenia e-sprzedaży w celu podniesienia frekwencji. Tak ja to rozumiem.

I tak przy okazji - bądźcie wymagający w stosunku do pracowników klubu, a nie próbujcie usprawiedliwiać ich nawet kosztem śmieszności! Przecież oni są dla Was, a nie Wy dla nich! Na stadionie i w okół niego ma być tak, żeby Wam było wygodniej, a nie tak, żeby oni się nie napracowali.
Po pierwsze niczego nie usprawiedliwiam, tylko próbuje do tego racjonalnie podejść do sprawy. Bo takich płaczków jak ty i tobie podobni mam już powyżej uszu. Narzekają tylko w internecie i jęczą jak im to nie dobrze.
Po drugie nie jestem zadowolony z obsługi klienta w klubie. Nie napisałem że Wiśle nie zależy na wysokiej frekwencji, tylko to, że przy średnim zapełnieniu trybun 90% w zeszłym sezonie widocznie postanowili poczekać z dodatkowymi kosztami
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 08.10.2011 o godz. 09:41.
Odpowiedz cytując