Mario Nh napisał(a):

Coś jest nie tak odkąd przyszedł ten trener bramkarzy z Poznania*.
Mam nadzieje że kiedyś Filip dostanie swoją szansę.
Jak tak Pareiko będzie dalej bronił to w zimie trzeba ściągać klasowego bramkarza.
|
czas na innego trenera bramkarzy bo przy Primelu w Poznaniu* Burić zaczął puszczać takie szmaty że ho ho

i to samo jest chyba z Pareiką...