Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19898
Stary 08.10.2011, 08:45
Co do systemu: to oczywiste, że najlepiej takowy przetestować na mniejszej grupie, na przykład wydzielając do sprzedaży internetowej tylko jedną trybunę. Można wtedy zmierzyć jak reagują serwery, gdy ludzie się rzucają by kupić bilet, jak wygląda sytuacja na bramkach, jakie są najczęstsze pytania do biura obsługi (odpowiedzi można opublikować w FAQ-u).

Dodam, że rozważane było pilotażowe wprowadzenie systemu na mecz z Jagiellonią... podczas rundy wiosennej. Potem jeszcze myślano o meczu z Lechem. Dlaczego do tej pory tego nie zrobiono, nie jestem w stanie pojąć.

Jak ktoś twierdzi, że pilotaż się nie opłaca, to proszę o konkretne wyliczenia: jaki byłby dodatkowy koszt pilotażu w porównaniu do wprowadzenia systemu od razu na całym stadionie oraz czy koszt ten nie zbilansowałby się dodatkowymi wpływami z biletów.
Odpowiedz cytując