Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19895
Stary 08.10.2011, 07:54
HanysKce napisał(a):Wyświetl post

bilety powinny być dopasowane do zarobków kibiców, kibic pokazuje na papierze ile zarabia, a klub ustala mu indywidualną cenę biletu - tak byłoby najbardziej sprawiedliwie.
To już po bandzie - w normalnych warunkach zawsze będą bogatsi i biedniejsi. Mecz to nie jest dobro podstawowe.

Ten temat miał sens na początku sezonu i miewa przed meczami pucharowymi. Na ligę nikt nie zmieni cen w środku sezonu. Proste do zrozumienia to chyba jest ale widać nie dla większości.
Odpowiedz cytując