Wyświetl pojedynczy post
leszekm
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4761
Stary 08.10.2011, 06:45
Avram Grant m.in. o kibicowaniu:

"... Znalazł pan też czas, aby zobaczyć mecz Legia - Wisła.

- Tak i nie żałuję. Mecz był interesujący, Legia wygrała zasłużenie, a stadion zrobił na mnie piorunujące wrażenie. Myślę, że to jeden z najładniejszych obiektów w Europie. No i kibice. Czegoś takiego dawno nie widziałem. Muszę przyznać, że czasem uciekała mi jakaś akcja, bo patrzyłem na trybuny. Coś fantastycznego!"

http://gwizdek24.se.pl/pilka-nozna/p...ii_208958.html
Odpowiedz cytując