HanysKce napisał(a):

Liczę, że ten szmatławiec dostanie surową karę za podawanie nieprawdziwych informacji. Przecież każdy obywatel tego kraju, nawet ten niewykształcony i mało kumaty wie, że TO BYŁA KATASTROFA LOTNICZA, a nie żaden zamach do k***y nędzy!
Zastanawiam się czemu w naturze człowieka występuje takie zjawisko jak ciągłe węszenie sensacji, tworzenie teorii spiskowych czy durnych insynuacji itp.. Czy nie mogłoby być choć przez chwilę normalnie?
|
takim tokiem rozumowania szmatławiec pod tytułem Gazeta Wyborcza byłby dziś za kłamstwa wypisywane bardziej zadłużony jak ....Grecja