Wyświetl pojedynczy post
Savik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14943
Stary 08.10.2011, 06:00
wolfy napisał(a):Wyświetl post
.......

P.S. Jutro spojrzę na to co napisałem trzeźwym okiem, więc się nie oburzać

P.S. 2 Czego Wy oczekujecie od najemnika? Z Wisłą może się identyfikować Błaszczu, Sobol czy Małecki, może Cleber lub Cantoro, ale nie koleś który przyjechał tu na saksy. Bądźcie poważni...
Wolfy, a ja dawno takiej Twoje trzeźwej ocency sytuacji nie czyałem
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Odpowiedz cytując