wolfy napisał(a):

.......
P.S. Jutro spojrzę na to co napisałem trzeźwym okiem, więc się nie oburzać
P.S. 2 Czego Wy oczekujecie od najemnika? Z Wisłą może się identyfikować Błaszczu, Sobol czy Małecki, może Cleber lub Cantoro, ale nie koleś który przyjechał tu na saksy. Bądźcie poważni...
|
Wolfy, a ja dawno takiej Twoje trzeźwej ocency sytuacji nie czyałem
