Zachęcam do głosowania wszystkich kibiców Wisły
Ja mam 50 km do okręgu wyborczego ... i w niedzielę idę do pracy ale JADĘ NA WYBORY !!! więc mam nadzieję że i Wy bracia po szalu ruszycie 4 litery i oddacie głos na partię która nie zamyka stadionów i która nie próbuję zamknąć nam ust !!
Na partię która reprezentuje wasze, nasze kibicowskie poglądy !
Na partię która razem z nami krzyczy "PRECZ Z KOMUNĄ" a nie jest jej reprezentantem.
Na Partię która szanuje życie i rodzinę, szanuje bohaterów którzy walczyli o WOLNĄ POLSKĘ !!
Głosuj zgodnie z sumieniem a nie pod naciskiem telewizji czy prasy.
PAMIĘTAJ: Twój głos zadecyduje w jakiej Polsce urodzą się Twoje wnuki !!!