Wyświetl pojedynczy post
HanysKce
Senior Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19894
Stary 08.10.2011, 01:47
problemem nie jest brak systemu dystrybucji biletów - online, a wysokie ceny biletów! kto to widział, aby za przeciętny mecz z Jagiellonią wejściówki ulgowe kosztowały 27 zł w narożniku! ja nie pójdę, nie stać mnie.

bilety powinny być dopasowane do zarobków kibiców, kibic pokazuje na papierze ile zarabia, a klub ustala mu indywidualną cenę biletu - tak byłoby najbardziej sprawiedliwie.
fochy to Ty sobie u siebie strzelaj !
Odpowiedz cytując