|
problemem nie jest brak systemu dystrybucji biletów - online, a wysokie ceny biletów! kto to widział, aby za przeciętny mecz z Jagiellonią wejściówki ulgowe kosztowały 27 zł w narożniku! ja nie pójdę, nie stać mnie.
bilety powinny być dopasowane do zarobków kibiców, kibic pokazuje na papierze ile zarabia, a klub ustala mu indywidualną cenę biletu - tak byłoby najbardziej sprawiedliwie.
fochy to Ty sobie u siebie strzelaj !
|