Wyświetl pojedynczy post
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11092
Stary 07.10.2011, 23:43
Wisła powinna sprowadzac więcej Polaków
Moja propozycja:
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=14895
Jakub Świerczok (Polonia Bytom) - 18 lat,12 meczów w 1 lidze,9 goli.Warto się przyjrzec temu chłopakowi,bo to może byc drugi Lewandowski

Można też przyjrzec się takim zawodnikom z zaplecza Ekstraklasy jak Mateusz i Michał Mak z Ruchu Radzionków czy Adrian Błąd z Zawiszy.
Odpowiedz cytując