|
A ja mam tylko prośbę żebyście wszyscy głosowali wedle przekonań i chęci pokazania swojego własnego poparcia, a nie wedle sondaży. Jak czytam komentarze ze głos na kogoś to głos stracony (patrząc po sondażach) to chce mi się krzyczeć. Wiecie że wszystkie te sondaże mają błąd +/- 3%? Tak więc z sondażu w którym RPP ma 5% a KNP 2% równie dobrze może wyjść że KNP ma 5 a RPP 2. Tak więc jeszcze raz - głosujcie wedle przekonań, nie wedle opinii innych!
|