Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14200
Stary 07.10.2011, 22:17
Oglądając Gugałę , jestem w szoku. Naprawdę, czegoś takiego się po gościu nie spodziewałem. Zero szacunku wobec tego człowieka. No po prostu .......nąłem.

....a, życzę, na przekór wszystkim, żeby PiS wygrał te wybory, a wy, wyborcy PPP, KNP i innych małych tworów, serio zastanówcie się, czy oddawanie choćby 0,5% w gruncie rzeczy do śmietnika, komukolwiek poza PO się sprzyda.