|
Oglądając Gugałę , jestem w szoku. Naprawdę, czegoś takiego się po gościu nie spodziewałem. Zero szacunku wobec tego człowieka. No po prostu .......nąłem.
....a, życzę, na przekór wszystkim, żeby PiS wygrał te wybory, a wy, wyborcy PPP, KNP i innych małych tworów, serio zastanówcie się, czy oddawanie choćby 0,5% w gruncie rzeczy do śmietnika, komukolwiek poza PO się sprzyda.
|