Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19892
Stary 07.10.2011, 22:03
19sebawro06 napisał(a):Wyświetl post
nie dawno wyrabiałem kartę kibica a żadnego loginu ani hasła nie dostałem !?!
przydała by się ta sprzedaż internetowa bo jechać w ciemno i cala drogę martwic się czy dostane bilet. dlatego na meczu derbowym ani żadnych meczach top jeszcze nie bylem bo biletu kto kupić nie ma a w dniu meczu nie dostane. może teraz się coś zmieni przy stadionie na 33 tys.
najważnejsze żeby się zapełnił...cos problemy sa ostatnio
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując