Tak się zastanawiam czy tu co niektórym naprawdę nie płacą za to że tak na siłę chcą wciskać wszystkim żeby na PiS głosowali, ludzie zrozumcie, każdy będzie głosował na kogo chce, a nie na kogo im każecie, jeszcze brakuje mi tu żebyście napisali że Korwin jest w spisku z PO, i jak PO nie wygra to on unieważni wybory, bo już takie coś gdzieś czytałem. a To jeden z powodów dla których nigdy nie będę za PiS,
http://autorzygazetypolskiej.salon24...-z-aspiracjami nigdy nie będę po jednej stronie z osobnikami wypisujące takie chore rzeczy. A tu
http://niezalezna.pl/17349-kibicu-da...cemu-sasiadowi macie jasno dlaczego Gazeta Polska wspiera kibiców. Są tylko potrzebni do głosowania na PiS, bo tylko na PiS wolno głosować.