|
Po informacji o niemożliwości startowania KNP w całej Polsce rozważałem możliwość zagłosowania na którąś z partii znajdującej się w pobliżu ideologicznym KNP. Rozważałem PiS. Jednak ostatecznie zagłosuję na KNP, dlaczego?
1. Oddam głos na partię, która odpowiada moim poglądom a nie słupkom medialnym.
2. Nawet jeśli KNP nie wejdzie, to im więcej procent uzyska tym większa szansa unieważnienia wyborów ze względu na sprawę KNP. Jeśli KNP uzyskałaby np. 0,5% sąd może uznać, że decyzja PKW nie miała większego wpływu na wybory, jeśli zaś KNP uzyska np. 4% to sprawa wygląda całkiem inaczej.
3. PO PIS SLD PSL to jedna banda, posłowie zmieniają partię co chwila, każda koalicja wchodzi w grę, nie chodzi im o ideologie i pomysł na państwo, chodzi o władzę, dlatego nie marnujcie na nich głosów! Banda czworga poniżej 50% to dobro Polski!
Co do osób mówiących, ze głos na KNP to głos zmarnowany. Wy głosując na PO/PIS/SLD/PSL możecie sobie powiedzieć po wyborach przed lustrem, "tak przyczyniłem się do tego bajzlu w Polsce".
Ostatnio edytowane przez silver03 : 07.10.2011 o godz. 21:30.
|