|
Robi się ciekawie najpierw powrót wypożyczenie Błaszczykowskiego ,teraz powrót Smudy tylko czekać aż ktoś w mediach lub w prasie zarzuci temat powrotu Brożków albo temat powrotu Petrescu do Wisły.Może niedługo będzie temat powrotu Miecarskiego jako następcy Basałaja.
|