Dariook napisał(a):

...
Polscy trenerzy niczego się uczyć nie muszą, dlatego nawet nie biorą udziału w organizowanych raz na dwa lata przez Europejską Unię Piłkarską konferencjach szkoleniowych dla trenerów. Mając takich trenerów, można śmiało powiedzieć, że ani nasza reprezentacja, ani zespoły klubowe nie mają prawa odnosić sukcesów.
|
Ot, to. Bardzo dobry komentarz.
Co do Smudy to wiadomo od dawna, że ma bardzo dobry kontakt z Cupiałem. Dodatkowo zapowiedział, że po EURO 2012 daje sobie spokój z kadrą. Wszytko jest możliwe. Pytanie czy jest sens trzeci raz wchodzić do tej samej rzeki...