Wyświetl pojedynczy post
P.e.c.h
Senior Member
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14186
Stary 07.10.2011, 20:35
Oby nie jak zwykle tylko w internecie... Na jakiejś fb'owej stronie RPP ma ponad 40%, także to niewiele znaczy.
Jak najlepiej życzę KNP choć osobisie głosuje na miejsce 2 w forumowej ankiecie.

Myśle jednak, że pomiedzy tymi dwoma obozami jak najbardziej możliwa jest współpraca, czego przykładem może być Przemysław Wipler startujący z warszawskiej listy PiS którego popiera równiez nie mający listy w tamtym okręgu UPR. Jeżeli mogę sobie pozwolić na małą reklame, to zdecydowanie polecam jego kandydaturę jeśli ktoś będzie głosował w Wawie bądź za granicą