Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14184
Stary 07.10.2011, 20:31
Ja już zdecydowałem. Mimo wszystko głosuje na KNP.

Dostać sie nie dostaną. Ale ewentualny niezły wynik (na poziomie sugerującym, że mogliby być blisko wejścia do Sejmu, gdyby ich PKW nie wyruchała) może być dużym kopem do przodu dla tego środowiska. Do tego samego zachęcam tych wszystkich sympatyków KNP, którzy wahają się, czy nie poprzeć PO, PiS czy (o zgrozo) Palikota.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!