Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
-S-
Senior Member
Od: 11.2005
Offline
#
14182
07.10.2011, 19:59
Jeśli ktoś chce głosować na Nową Prawicę to niech głosuje na nią. Tłumaczenia typu ' zmarnowany głos' to głupota.
Ja tam rządy PIS-u pamiętam i wcale tak różowo nie było.
-S-
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do -S-
Znajdź inne posty napisane przez -S-