Wyświetl pojedynczy post
-S-
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14182
Stary 07.10.2011, 19:59
Jeśli ktoś chce głosować na Nową Prawicę to niech głosuje na nią. Tłumaczenia typu ' zmarnowany głos' to głupota.

Ja tam rządy PIS-u pamiętam i wcale tak różowo nie było.