TSWojtas napisał(a):

NOWA PRAWICA - LISTA NR 9 - szanse marne ale co z tego ?
A tych co chcą głosować na SLD RPP i PO - macie 2 dnii do refleksji - te wszystkie partie to lewactwo !
|
Ja miałbym skromny apel
do zwolenników Nowej Prawicy aby rozważyli poparcie PiS, by jednak nie ryzykować zmarnowania głosu.
Jestem przekonany, że program PiS jest w kilku istotnych punktach zbieżny z programem NP:
- obniżanie podatków i ZUS (co już raz zrobili ustawą z lat 2005-07)
- reforma sądownictwa
- wolny rynek i likwidacja korporacji zawodowych
- zdecydowana dbałość o dobro i interes narodowy.
A w tych wyborach
każdy głos się liczy i chcąc
odsunąć PO od władzy warto zadbać by żaden się nie zmarnował.