Temat
:
Wiślackie Foto&Video
Wyświetl pojedynczy post
dwdx1906
Senior Member
Od: 07.2010
Offline
#
1671
07.10.2011, 19:30
Tominho
napisał(a):
Ma ktoś może jakiś skrót z meczu na Łazienkowskiej?
Legia Warszawa vs Wisła Kraków
skrót live pl - C+Sport
http://uploading.com/files/43fc5ade/...dawidex44.avi/
Nagranie: ElKoyote (AllGoals.pl)
Montaż i upload: ja
dwdx1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dwdx1906
Znajdź inne posty napisane przez dwdx1906